Yhteystiedot

Tietoa yrityksestä

Suomen Henkilöstötalo tarjoaa rekrytointipalveluja työnantajille sekä työnhakijoille. Yrityksen toiminta aloitettiin vuonna 2008. Nykyään liiketoiminta-alueena on koko Suomi ja toimipisteet sijaitsevat Turussa, Helsingissä ja Tampereella.

Suomen Henkilöstötalo
Puutarhakatu 45 A 4. krs
20100 Turku
010 2306 520

Henkilöstötalo

Henkilöstö

Tommi Larikka
Toimitusjohtaja, yrittäjä
010 2306 521
tommi.larikka@henkilostotalo.fi

Terhi Wallenius
Henkilöstökonsultti
010 2306 525
terhi.wallenius@henkilostotalo.fi

Juuso Ojala
Rekrytoinnin asiantuntija
010 2306 522
juuso.ojala@henkilostotalo.fi

Saara Ruti
HR ja hallinto
010 2306 506
saara.ruti@henkilostotalo.fi

Kaisa Messo
HR- ja hallintoassistentti
010 2306 523
kaisa.messo@henkilostotalo.fi

Jenni Räikkönen
Henkilöstökonsultti
010 230 6523
jenni.raikkonen@henkilostotalo.fi

Mirja Lindqvist
Taloushallinnon hoitaja
010 2306 505
mirja.lindqvist@henkilostotalo.fi

Tuija Kantoluoto
HR-konsultti
010 2306 524
tuija.kantoluoto@henkilostotalo.fi

Vaihdenumerot

Suomen Henkilöstötalo, hallinto@henkilostotalo.fi, 010 2306 500
Uusimaa, uusimaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 510
Varsinais-Suomi, varsinais-suomi@henkilostotalo.fi, 010 2306 520
Pirkanmaa, pirkanmaa@henkilostotalo.fi, 010 2306 530
Savo, savo@henkilostotalo.fi, 010 2306 540

Palkkahallinto

Palkka-asiat: palkkahallinto@henkilostotalo.fi tai 010 2306 508.

Taloushallinto

Laskuasiat: taloushallinto@henkilostotalo.fi tai 010 2306 505.

Suomen Henkilöstötalo -yhtiöiden verkkolaskuosoitteet

Verkkolaskutusoperaattori: Nordea

SHT Team Oy
Y-tunnus: 2036966-5
Verkkolaskuosoite: 003720369665
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

SHT Tieto Oy
Y-tunnus: 2340804-1
Verkkolaskuosoite: 003723408041
Operaattori: Nordea
Välittäjän tunnus: NDEAFIHH

Paperilaskut osoitteeseen:
Puutarhakatu 45 A
20100 Turku

Sähköpostilaskut osoitteeseen:
taloushallinto@henkilostotalo.fi

Hae työpaikkaa

Jätä avoin hakemus